Wynajem

DŁUGOTERMINOWY

10% rabatu

Dla stałych klientów

Skorzystaj z naszej oferty

Jest wiele powodów, dla których warto wynająć samochód z wypożyczalni. Długoterminowy wynajem busów skierowany jest do firm, przedsiębiorstw, instytucji jak również osób prywatnych.

Z długoterminowego najmu najczęściej korzystają firmy, dla których samochód jest narzędziem pracy.

Jest to również dobre rozwiązanie dla osób, które na codzień mieszkają poza granicami naszego kraju, przyjeżdżają do Polski na dłuższy pobyt i potrzebują samochodu.

Warunki wynajmu długoterminowego dostosowane są do indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów. Wynajmujący płacą stały abonament za użytkowanie pojazdu.

W ramach długoterminowego najmu busów zawierana jest umowa, która zawiera m.in. szacowany przebieg, jaki pojazd wykona w okresie jej trwania, okres najmu oraz opłatę bez dodatkowych, ukrytych kosztów. Umowa jest elastyczna, dlatego też istnieje możliwość dokonywania zmian w kontrakcie.

Jest wiele korzyści długoterminowego wynajmu busa. Ponieważ usługa jest kompleksowa, najemca nie ponosi kosztów wiązanych z ubezpieczeniem pojazdu, ma zapewniony serwis i monitorowanie stanu technicznego pojazdu, wymianę części eksploatacyjnych a przede wszystkim niższe ceny w stosunku do wynajmu krótkoterminowego.

Ponadto w przypadku najmu długoterminowego nie ma potrzeby posiadania wkładu własnego.

Decydująca się na wynajem długoterminowy busa, najemna zobowiązany jest jedynie do ponoszenia opłat za paliwo.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu

Ceny wynajmu Mercedes Vito rozpoczynają się od 299zł