Wynajem

krótkoterminowy

10% rabatu

Dla stałych klientów

Skorzystaj z naszej oferty

Wynajem krótkoterminowy to usługa najmu pojazdu od 1 do 30 dni a sam proces przebiega sprawnie i szybko. Usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również firm. Opłata za wynajem uzależniona jest od ilości zarezerwowanych dni, im jest dłuższa, tym stawka jest niższa.

Jest wiele okazji, dla których warto zdecydować się na krótkoterminowy wynajem busa z wypożyczalni.

Samochód jest niezbędny podczas wszelkich uroczystości rodzinne takich jak śluby i wesela, wieczorów panieńskich i kawalerskich, przeprowadzek.

Jeśli Państwa samochód uległ wypadkowi lub awarii, planują Państwo weekend za miastem, wyjazd na urlop lub podróż służbową, potrzebują Państwo wynająć samochód na lotnisku aby cieszyć się nieograniczoną mobilnością, oferta wypożyczenia samochodu na krótki okres czasu będzie wtedy dobrym rozwiązaniem.

Jest wiele korzyści jakie daje wynajem krótkoterminowy busów. Brak minimalnego czasu wynajmu, możliwość przedłużenia bądź skrócenia okresu wynajmu, możliwość dostarczenia i odbioru pojazdu w wybrane przez Klienta miejsce, pełny pakiet ubezpieczeń, OC, AC, NWW oraz Assistance. Wypożyczane przez naszą firmę busy są zatankowane do pełna, czyste, charakteryzują się nienagannym wyglądem.

Krótkoterminowy wynajem samochodów zdobywa coraz większą popularność ze względu na wygodę i niezależność.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu

 

Ceny wynajmu Mercedes Vito rozpoczynają się od 299zł
Podana kwota jest kwotą netto