Kilka słów o nas

10% rabatu

Dla nowych klientów

Czym się zajmujemy

Nasza firma świadczy usługi taniego wynajmu komfortowych, luksusowych busów 8- osobowych marki Mercedes-Benz.
Gwarantujemy elastyczne warunki najmu, przejrzystą umowę oraz minimum formalności.
Niezależnie od powodu, dla którego zdecydowali się Państwo na wynajem samochodu, nasza wypożyczalnia stawia na jakość, wygodę a przede wszystkim bezpieczeństwo.
Oferujemy samochody, którymi będzie można podróżować bezpiecznie i komfortowo, dlatego wynajmowane pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych oraz są regularnie kontrolowane w celu ocenienia ich stanu technicznego.

Korzystam z usługi wynajmu zawsze kiedy jestem w Warszawie. Samochody zadbane, szybkie a załatwienie formalności, trwa dosłownie chwilkę. Bardzo przyjazny kontakt z obsługą. Co do stanu wnętrza pojazdów również nie mam zastrzeżeń.

Polecam

Zbigniew R

Warunki wypożyczenia samochodu z kierwcą bardzo korzystne.  Kierowca  bardzo uprzejmy, przybył nawet przed czasem. Samochód pod względem technicznym bez żadnych zastrzeżeń. 
Polecam firmę i na pewno będe polecać..
Pozdrawiam

Mariola G

Naprawdę jestem bardzo zadowolony z usług wypożyczalni. Przystępne ceny a przy podstawianiu auto jest czyste i naprawdę zadbane. Właściciel i obsługa telefoniczna klienta na wysokim poziomie. Nie zawiodłem się.

 

Marcin J