Niepostrzeżenie, lecz coraz większymi krokami zbliża się Sylwester, a wraz z nim najważniejsza impreza w roku. Choć wiele wskazuje, że przełom roku 2020 i 2021 będzie wyglądał nieco inaczej niż zazwyczaj, to dobre planowanie pozwoli na świętowanie tego dnia tak, jak chcemy. Jednym z fajniejszych sposobów jest wynajęcie busa na Sylwestra – dlaczego?

Wynajem busa na Bal Sylwestrowy

Sylwestra najlepiej świętuje się z najbliższymi – wie o tym każdy, kto choć raz miał okazję spędzić tę wyjątkową noc w grupie przyjaciół. Wiele osób każdego roku specjalnie na tę okazję wyjeżdża do uprzednio wynajętego lokalu – i wiele wskazuje na to, że w tym roku takich imprez w kameralnym gronie najbliższych będzie jeszcze więcej. Zakopane, Kołobrzeg, Kraków – to tylko niektóre z najchętniej wybieranych przez naszych rodaków kierunków. Oczywiście najsprawniej i najbezpieczniej dotrzemy tam własnym transportem – nikt nie będzie uprzykrzał życia obostrzeniami związanymi z reżimem sanitarnym, a z drugiej strony jest to sposób na uniknięcie tłumów i potencjalnego zakażenia, o które przecież nie trudno. Zamknięta grupa znajomych to najłatwiejszy sposób na zabezpieczenie się przed interakcją z nieznajomymi i zepsuciem imprezy z powodu niespodziewanej kwarantanny po powrocie do domu.

Co zrobić, kiedy grupa Twoich znajomych jest większa, niż ilośc miejsc w samochodzie? Jak wykorzystać czas dojazdu na miejsce do przedłużenia imprezy, tak by jeszcze lepiej wykorzystać ten szczególny okres? Świetnym rozwiązaniem jest wynajem busa na Bal Sylwestrowy. Z jednej strony taka opcja pozwoli Ci na wygodne dojechanie w dowolne miejsce w Polsce wraz z siódemką znajomych – bez przejmowania się rozkładem jazdy transportu publicznego, bez pośpiechu i w swoim tempie. Z drugiej strony – wygodnie zabierzecie ze sobą wszystko, czego będziecie potrzebować do sprawnego i przyjemnego świętowania nie tylko tej jednej nocy, ale również do skorzystania z innych atrakcji znajdujących się w okolicy. Kto powiedział przecież, że Sylwester w górach musi się ograniczać tylko do dwudniowego wypadu, a nie można go połączyć z jeżdżeniem na nartach czy na desce. Duży, przestronny bagażnik w oferowanych przez naszą firmę Vito, pozwoli wam zabrać ze sobą cały sprzęt – narty, snowboard (które umieścisz w bagażniku dachowym), kombinezony i buty – tak by na miejscu móc w pełni oddać się również zimowemu szaleństwu.

Wynajem busa na Bal Sylwestrowy z kierowcą – to łatwe

A co zrobić, jeśli macie do dyspozycji znacznie mniej czasu i 1 stycznia już będziecie musieli wracać do domu? Zamiast kłótni o to, kto będzie musiał zrezygnować z dobrej zabawy i cały wieczór spędzić „na trzeźwo”, lepiej wynająć busa z kierowcą. To również doskonała opcja dla osób, które nie mają prawa jazdy, doświadczenia za kółkiem lub po prostu nie chce im się podejmować wysiłku związanego z wielogodzinną jazdą. Wbrew pozorom wynajęcie busa z kierowcą nie kosztuje tak dużo, a już szczególnie jeśli rozłoży się koszty pomiędzy 7 osób.

Wynajem busa na Sylwestra – czy to się opłaca?

W naszym kraju wynajem samochodów wciąż niesłusznie uchodzi za drogą usługę zarezerwowaną wyłącznie dla osób zamożnych. Na szczęście ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością – u nas koszty wynajęcia wygodnego Mercedesa Vito z oszczędnym silnikiem Diesla rozpoczynają się od 299 złotych netto za dzień – co przy podziale na 7 pasażerów daje niewiele ponad 42 złote na osobę za dzień netto. To niewiele za możliwość wygodnej podróży w gronie przyjaciół w dowolne miejsce w kraju, co często byłoby niemożliwe, bazując na komunikacji publicznej. Dodatkową zaletą jest możliwość zabrania ze sobą dowolnych rozmiarów bagażów, w których można umieścić sprzęt sportowy i wszystko, z czego zechcecie korzystać podczas sylwestrowego wypadu.

Nawet posiadaczom własnego pojazdu niejednokrotnie bardziej opłaca się wynająć wygodny i sprawny technicznie bus, niż pieczołowicie przygotowywać swój samochód na daleką podróż. W przypadku Mercedesów Vito znajdujących się w naszej ofercie zawsze możesz mieć pewność, że udostępniony Ci samochód będzie w perfekcyjnym stanie technicznym, gwarantującym bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Każdy z egzemplarzy jest również bogato wyposażony, dzięki czemu podróż nie będzie nieprzyjemnym przeżyciem. A dzięki zastosowaniu wydajnych, lecz ekonomicznych jednostek wysokoprężnych nie musisz obawiać się o wydatki na paliwo – te wychodzą na poziomie porównywalnym z małymi, miejskimi samochodami.

Wynajem busa na Sylwestra to świetny sposób, by spędzić ten wyjątkowy czas w miłym towarzystwie, mając na każdym etapie podróży pełną kontrolę nad sytuacją. Spróbuj, a przekonasz się, dlaczego każdego roku tysiące Polaków decyduje się na właśnie tę formę dojazdu na Bal Sylwestrowy.