Wynajem busa z kierowcą

Wypożyczenie busa z kierowcą jest jedną z tych usług, która w ostatnich latach zdecydowanie zyskała na popularności. Coraz więcej osób dostrzega bowiem wiele korzyści, z jakimi wiąże się skorzystanie z takiego rozwiązania. Należą do nich między innymi: korzystne ceny, profesjonalni kierowcy, atrakcyjne i w pełni ubezpieczone modele pojazdów oraz zapewniony komfort i wygoda podróży nawet do ośmiu pasażerów.

Wypożyczenie busa – przy jakich okazjach wynajmować?

Wynajem busa z kierowcą to niezwykle wygodna opcja dostępna za stosunkowo atrakcyjną cenę. Polega ona na tym, że firma zajmująca się takimi usługami udostępnia osobie wynajmującej, zdolnego pomieścić osiem osób, wysokiej klasy busa – vana. W zależności od potrzeb, pojazd ten można wypożyczyć zarówno okazyjnie, np. w sytuacji, gdy auto jest potrzebne zaledwie na kilka godzin, jak i na zdecydowanie dłuższe terminy.
Skorzystanie z takiej oferty może być doskonałym pomysłem na wiele bardziej lub mniej formalnych okazji.

Do najpopularniejszych z nich należą między innymi:

  • wynajem busa na wesele
  • wynajem busa na wieczory panieńskie i kawalerskie
  • wynajem busa na imprezy rodzinne, śluby, wesela
  • wynajem busa na wyjazdy firmowe

Wypożyczając z wypożyczalni samochodów pojazd z kierowcą możemy liczyć na pełen profesjonalizm oraz mieć pewność, że nic nas nie zaskoczy i wszystko pójdzie zgodnie z założeniami. Zawodowi kierowcy punktualnie zabiorą pasażerów z umówionego miejsca a następnie szybko, bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach przewiozą ich do punktu docelowego. O umówionej porze także ich z niego odbiorą.

 

mercedes vito wynajem z kierowca

 

Z takiej opcji chętnie skorzystają wszyscy uczestnicy różnego rodzaju imprez, dla których nie będzie żadnych ograniczeń i w pełni będą mogli korzystać z szampańskiej zabawy. Nikt nie będzie musiał się ogranicza, aby po zakończonej zabawie odwieźć gości do domów, bo jak wiadomo po imprezowe powroty do domu bywają kłopotliwe. Dzięki podstawionemu busowi, będzie można wrócić z danego wydarzenia czy z podróży bezpiecznie a dodatkowo w komfortowych i dogodnych warunkach.

Jakby tego było mało, wynajem busów 8 osobowych jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm. Wypożyczenie pojazdy – często długoterminowe – jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem, niż zakup samochodu do dyspozycji pracowników. Rozwiązanie takie może być też świetnym pomysłem na docenienie pracowników swojej firmy poprzez zorganizowanie wyjazdu np. integracyjnego, szkoleniowego w odległe, intrygujące miejsca. Busy – vany to samochody, które idealnie sprawdzają się podczas długich podróży. Ze względu na swoją specyfikę zapewniają podróżującym maksymalną wygodę i komfort przez długie godziny jazdy.


Wysoki komfort oraz atrakcyjne wyposażenie

Ośmioosobowe busy gwarantują najwyższe możliwe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ich wnętrze jest przestrzenne i wygodne, dzięki czemu nawet najdłuższa podróż będzie bardzo przyjemna.
Wynajem busa obecnie coraz częściej wiąże się z wysokim standardem i bogatym wyposażeniem, uprzyjemniającym i uatrakcyjniającym podróżowanie w wymarzone miejsce.
Do takiego mogą przykładowo należeć: oświetlenie sufitowe, przesuwane kanapy, przyciemniane panoramiczne szyby dla pasażerów, klimatyzacja, czy system audio lub TV. Niewątpliwym udogodnieniem jest także brak limitów bagażowych oraz wysoki standard bezpieczeństwa w pojazdach. Ten gwarantują między innymi: systemy ABS, ESP, asystenci podróży (przykładowo asystent parkowania) oraz pełne ubezpieczenie.
Wypożyczenie busa ma wiele zalet i może być idealnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach


Zalety wynajmu busów z kierowcą

Wynajem busów z kierowcą z całą pewnością może być trafną inwestycją.
Zapewnia wiele istotnych korzyści, spośród których do najważniejszych należą:

  • mniejsze koszty – wynajęcie busa ośmioosobowego jest dużo korzystniejsze cenowo niż podróż kilkoma samochodami osobowymi (umożliwia podział rachunków za wynajem i za paliwo na kilku pasażerów)
  • nieograniczone możliwości poruszania się (w przeciwieństwie do podróżowania innymi środkami transportu tj. autokar czy pociąg)
  • bezpieczeństwo, liczne systemy wspomagające jazdę oraz pełne ubezpieczenie pojazdu
  • wysoki standard podróżowania, dzięki przestronności wnętrza
  • profesjonalizm kierowcy, punktualność, rzetelność i sprawnie przebiegająca podróż
  • okres wynajmu dostosowany do potrzeb klienta (możliwość wynajmu busa na okres krótko-, jak i długoterminowy)

Reasumując – wynajem busa z kierowce może być przedsięwzięciem niezwykle opłacalnym i wygodnym pod wieloma względami. Może Państwu zapewnić sprawny przewóz osób niezależnie od miejsca, czasu i okazji.
Bez względu na to, czy planują Państwo podroż z rodziną, czy też grupą znajomych, podróżowanie luksusowymi busami może być jednym z najbardziej komfortowych rozwiązań.