Wynajmowanie samochodów stopniowo staje się w naszym kraju standardem i coraz częściej decydujemy się na skorzystanie z tej opcji, udając się na wakacje, odwiedzając bliskich, czy kiedy nasz samochód znajduje się w warsztacie. Polacy coraz chętniej i częściej wypożyczają również busy, które pozwalają miło spędzić czas w gronie znajomych, wybierając się nawet w daleką podróż. Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na wynajem busa z kierowcą. Dlaczego? Jakie korzyści ma takie rozwiązanie? I dlaczego Ty również powinieneś się tym zainteresować?

Wynajem busa z kierowcą – ale po co?

Sporo spośród osób wynajmujących samochody nie wyobraża sobie nieprowadzenia osobiście wypożyczonego auta. W końcu jazda w swoim stylu, wedle swoich potrzeb i planu może być bardzo przyjemna i uprzyjemnić czas spędzany w podróży. Dlaczego więc z tego rezygnować i wynajmować busa z kierowcą? Oto 7 powodów:

  1. Wygoda – nawet najdłuższą podróż uczyń mniej męczącą

Wypożyczenie busa z kierowcą pozwala na prawdziwe delektowanie się podróżą. Choć wielu kierowców lubi prowadzić samochód, to utrzymywanie koncentracji i uwagi przez długi czas może być bardzo trudne i stresujące. Przez setki kilometrów trzeba zwracać uwagę na znaki drogowe, nawigację, innych uczestników ruchu i planować przebieg trasy. Doświadczony kierowca pozwoli CI w pełni zrelaksować się podczas podróży. 

  1. Możliwość zacieśniania relacji z rodziną i przyjaciółmi

Zamiast spędzać długie godziny w milczeniu i usilnym wpatrywaniu się w ulicę i skupianiu się na innych samochodach, długą podróż możesz wykorzystać do rozmawiania, plotkowania, grania w karty. Możecie nawet pozwolić sobie na wspólne picie piwa czy innych trunków – przekształcając tym samym czas podróży na dodatkowe godziny wspólnych wakacji – wakacji, podczas których z pewnością nie trzeba będzie się zastanawiać, kto dzisiaj prowadzi.

  1. Bezpieczeństwo

To prawda, że każdy wierzy w swoje umiejętności i wydaje mu się, że potrafi bezpiecznie prowadzić samochód. Jednak nie oszukujmy się – jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z busami lub nie masz dużego doświadczenia, to porywanie się na daleką podróż może nie do końca najlepszym rozwiązaniem. Dlatego wypożyczenie busa z kierowcą gwarantuje Ci bezpieczny transport – możesz bowiem liczyć na doświadczonego i przygotowanego kierowcę, który na co dzień zajmuje się prowadzeniem tego rodzaju pojazdów.

  1. Możesz pić alkohol

Sporo osób podczas wakacji „lubi wypić”. I choć w piciu alkoholu nie ma nic złego, to przy spożywaniu dużej ilości trunków wysokoprocentowych konsekwencje ponosi się również dnia następnego. Nie chodzi tu wyłącznie o gorsze samopoczucie, ale również o procenty, które wciąż znajdują się we krwi. Jazda w takim stanie jest zagrożeniem dla siebie i innych, a ponadto naraża kierowcę na poważne konsekwencje prawne w przypadku zatrzymania przez Policję. Wynajem busa z kierowcą to rozwiązanie, dzięki któremu zniknie problem tego, kto będzie rano prowadził samochód, nawet po weselu czy innej suto zakrapianej imprezie.

  1. Prestiż

Jeśli wysyłasz pracowników na szkolenie służbowe, albo masz zaproszenie na wesele czy inną uroczystość i chciałbyś wywrzeć wrażenie na osobach postronnych, to właśnie wynajem busa z kierowcą może być świetnym sposobem na spełnienie swojego celu. Kierowca, który zawiezie was pod wskazany adres, pomoże wysiąść z samochodu, a następnie zaparkuje auto, to świetny sposób na podkreślenie swojego statusu i zaimponowanie znajomym. Dlaczego więc nie skorzystać z takiej możliwości i zaprezentować się z najlepszej strony?

  1. Rozwiązanie dla osób, które nie mają prawa jazdy

Fakt, że nikt z waszej paczki nie ma prawa jazdy, wcale nie musi przeszkodzić w miłym spędzeniu czasu we wspólnym gronie. Nie jesteście zdani na pociąg czy autobus – dzięki możliwościom, jakie daje wypożyczenie busa z kierowcą, spędzicie wakacje po swojemu – podróżując, gdzie chcecie i jak chcecie.

Ile kosztuje wynajęcie busa z kierowcą?

Wbrew pozorom rozwiązanie, jakim jest wynajem busa z kierowcą, wcale nie musi rujnować Twojego budżetu. Np. wynajęcie busa z kierowcą na 4 godziny wyniesie 299 złotych netto (przy limicie 120 km), a na 8 godzin 599 złotych netto (przy limicie do 200 km). Przy wyjazdach wielodniowych ceny są ustalane indywidualnie. Mając na uwadze, że znajdujące się w naszej ofercie Mercedesy Vito mogą zabrać do 7 osób obok kierowcy, prezentowana cena jest bardzo konkurencyjna, np. porównując z taksówkami. Wygoda i prestiż takiego rozwiązania zaś – o niebo wyższa. Czy spróbujesz więc i przekonasz się sam, jak fajnie jest wynająć bus z kierowcą?

Wszystkich zainteresowanych wynajmem busa 8-osobowego z kierowcą zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią pod numerem  662 507 422