Wynajem

z kierowcą

10% rabatu

Dla stałych klientów

Wypożyczenie busa z kierowcą

Wynajem busów z kierowcą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą lub nie chcą prowadzić samochodu samodzielnie.
Usługa ta świetnie sprawdzi się podczas różnych przedsięwzięć. Niezależnie czy organizujesz wyjazdową imprezę ze znajomymi, wyjazd służbowy, rodzinną uroczystość i potrzebujesz transportu, ta usługa będzie idealnym rozwiązanie dla Ciebie i Twoich gości.

Wynajem busów z kierowcą dla większej ilości osób to świetna alternatywa dla korzystania z taksówek, przede wszystkim jest bardziej opłacane, atrakcyjne i profesjonalne.

Ważne spotkanie biznesowe, przewóz ważnego kontrahenta na lotnisko i z lotniska lub do hotelu, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki i inne przyjęcia okolicznościowe, pilny przewóz rzeczy lub osób, wyjazd rodziny bez prawa jazdy na wakacje, niezależnie na jakie wydarzenie potrzebujesz busa z kierowcą, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.
Usługa ta dedykowana jest zarówno do osób prywatnych jak również firm a wynajęcie busa z kierowcą sprawdzi się do przewozu pracowników do zakładów pracy, na szkolenia i konferencje.

Nasza firma oferuje usługę wynajmu busa z kierowcą zarówno na krótkie jak i długodystansowe trasy, na dzień jak również na dłuższy okres, na terenie całego kraju.

Do Twojej dyspozycji oddajemy wysokiej klasy busy oraz wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, dzięki temu mogą mieć Państwo gwarancję najwyższego bezpieczeństwa oraz spokojnej jazdy

CENNIK WYPOŻYCZENIA BUSA Z KIEROWCĄ

Wynajem Mercedes vito z kierowcą plus 7 osób

CYKL W MIESCIE:

 – ryczałt do 4 godzin 299 zł netto przebieg do 120 km

 – ryczałt do 8 godzin 599 zł netto przebieg do 200 km

 – dodatkowa godzina 70 zł netto

 – dodatkowe kilometry 2.2 zł netto

Dłuższe wyjazdy bądź kilkudniowe do ustalenia indywidualnie