Stale pogarszająca się za oknem pogoda zapowiada nadchodzący sezon zimowy. Dla wielu to znak, że już czas na planowanie ferii zimowych, nierzadko połączonych z uprawianiem sportów zimowych – jazdą i biegami na nartach, snowboardem czy łyżwami. Inni, myśląc o zimie, mają głównie na uwadze zimowe spotkania z najbliższymi podczas świąt. Istotnym elementem wpływającym na końcowy efekt wyjazdu jest wybrany środek transportu. Dlaczego wynajem busa na ferie to bardzo dobry pomysł?

Wypożyczenie busa na narty

Niezwykle trudno jest w pełni korzystać z zimowych atrakcji, nie posiadając środka lokomocji. Wszelkie dojazdy, pomiędzy zakwaterowaniem a stokiem narciarskim wydają się udręką, a codzienne korzystanie z taksówek jest dosyć kosztowne. Ponadto sam dojazd w Góry przysparza problemów – podróż autobusem czy pociągiem oznacza zmagania ze sporych rozmiarów sprzętem zimowym. Nic dziwnego, że niewiele osób się na to decyduje. Posiadacze niewielkich samochodów – na codzień świetnie się sprawdzających w „miejskiej dżungli” – również nie mogą liczyć na zbyt wygodny dojazd. Małe auto jest niewygodne na dłuższej trasie, pasażerowie się męczą, a bezpieczne przewiezienie nart czy deski snowboardowej może być wyzwaniem. Nawet posiadając duży, wygodny samochód, można napotkać na niedogodności, wybierając się większą grupą. Jazda na dwa samochody wymaga skupienia, synchronizacji i męczy dwóch kierowców równocześnie.

 

 

Na wszystkie te trudności doskonałym rozwiązaniem jest wypożyczenie busa na ferie. Wygodny, 8-osobowy, nowoczesny samochód pozwala na podróżowanie w doskonałych warunkach nawet z przyjaciółmi. Wymiary samochodu oraz pojemny bagażnik zapewniają bezproblemowy załadunek zimowego ekwipunku, bagaży, a w drodze powrotnej także zakupionych pamiątek. Podczas jazdy kierowcy mogą się wymieniać, co pozwala na bezpieczniejszą i mniej obciążającą jazdę. Ponadto, w wielu sytuacjach jest to sposób na najtańszy transport – po rozłożeniu wszystkich kosztów na 8 osób nierzadko okazuje się to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę bezpieczeństwo i przygotowanie swojego pojazdu do tak dalekiej trasy. Dostępne w naszej wypożyczalni busy Mercedes Vito są regularnie serwisowane, wyposażone m.in. w nowe opony zimowe, do których dołączony jest komplet łańcuchów śnieżnych (niezastąpiony podczas górskich przepraw). Nie sposób nie wspomnieć również o markowych bagażnikach na narty. Słowem, decydując się na wypożyczenie busa na narty, masz pewność, że jest on gotowy do jazdy, a tobie pozostaje jedynie delektować się towarzystwem bliskich i zmaganiami sportowymi.

Wynajem busa na święta

Inną, zimową okazją do podróży są wyjazdy na świąteczne spotkania rodzinne. Często są one doskonałą rodzinną do odświeżenia rodzinnych więzów i dzielenia się wspomnieniami. Decydując się na wypożyczenie busa na święta, zapewniasz swoim najbliższym bezpieczny i bardzo wygodny dojazd na rodzinne spotkanie. Dzięki dostępnym aż 8 miejscom siedzącym zabierzesz sporą część rodziny. Duży bagażnik to również wystarczająca ilość miejsca na bagaże i ubrania na wszystkie dni rodzinnego spotkania. Dzielenie kosztów na wszystkich pasażerów pozwoli znacząco ograniczyć wydatki na paliwo – zwłaszcza mając na uwadze oszczędne silniki Diesla, w które wyposażone są oferowane przez naszą wypożyczalnie Mercedesy Vito. Wspólna podróż to również idealna okazja na zacieśnianie rodzinnych więzów, szczere rozmowy lub po prostu spędzenie czasu wspólnie.

Nadchodząca zima może być okazją do spędzenia wspaniałego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Niezależnie, czy zdecydujesz się spędzić ją aktywnie, szalejąc na nartach, czy raczej rodzinnie, wykorzystując nadchodzące święta, wynajem busa może być bardzo dobrą opcją, zapewniającą dużą ładowność, komfort i spokój. Spokój, wynikający ze świadomości, że jedziesz sprawdzonym i przygotowanym pojazdem.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Zespół VITORENT